آموزش آنلاین در شیراز

آموزش دیجیتال مارکتینگ در شیراز

دوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز


صفر تا صد
سطح

8
فصل

0
جلسه

0
ساعت

دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ در شیراز دوره آموزشی پروژه محور است که تمامی مباحث این مهارت پولساز را در خود جای داده است. در این دوره، فراگیران با تعامل سازنده با مدرس دوره و نیز انجام پروژه های مختلف مباحث را در سطح عالی می آموزند و مهارت لازم برای کار را کسب می نمایند. 

 

از مزایای این دوره استفاده از به روز ترین پروژه ها پروژه ها است. در کنار این، برگزاری زنده کلاس ها و ارتباط با مدرس از مهم ترین ویژگی این دوره است. این دوره صفر تا صدی است و تمامی مباحث از پایه تدریس شده و در نهایت فراگیران به بازاریاب های دیجیتال ماهر تبدیل می شوند. 

 

مشاوره و پشتیبانی دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ در شیراز:

۰۴۴۳۳۳۸۸۱۷۵

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲

پرسش های متداول

خیر. در دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ در شیراز، تمام مباحث از سطح پایه تدریس می شود. از این رو نیاز به دانش یا تحصیلات پیش زمینه خاصی ندارد.

دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ در شیراز به صورت ویدئو کنفرانس تدریس میشود. به این معنا که مدرس به صورت آنلاین در کلاس حضور یافته و تمامی موارد را تدریس می کند و به سوالات و ابهامات فراگیران پاسخ می دهد. 

تمام افرادی به به دیجیتال مارکتینگ علاقه داشته و یا می خواهند در این زمینه فعالیت داشته و به کار مشغول شوند، میتوانند در این دوره شرکت کنند.

سرفصل ها

ثبت نام در دوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز

3600000 تومان

دانلود نرم افزار موبایل آموزشگاه آموزش آنلاین در شیراز

با دانلود و نصب این اپلیکیشن میتوانید از تمامی خدمات آموزش مجازی ما در گوشی هوشمند خود بهره مند شوید.

دانلود اپ اندروید